Rozpis studentů u maturitní zkoušky
Střední škola technická a zemědělská Mohelnice
Třída: MS4 (rok nástupu 2012)
Termín: pondělí 23. 5. 2016 dopoledne
Předseda: Ing. Václav Váňa
Místopředseda: Mgr. Pavla Krbcová
Třídní: Mgr. Svatoslava Závodná
Místnost: 3 - Učebna matematiky
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Josef Bílek |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:00 |
8:15 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
9:25 |
9:40 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Anglický jazyk |
10:40 |
11:00 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
11:50 |
12:10 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Pavel Hroch |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:15 |
8:30 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
9:40 |
9:55 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:10 |
12:30 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Adam Jílek |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:30 |
8:45 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
9:55 |
10:10 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Anglický jazyk |
11:00 |
11:20 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:30 |
12:50 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
David Kochwasser |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:45 |
9:00 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
10:10 |
10:25 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Anglický jazyk |
11:20 |
11:40 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:50 |
13:10 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Petr Mareš |
|||||
|
pr. - Technologie |
9:00 |
9:15 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
10:25 |
10:40 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:10 |
13:30 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Michal Mottl |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:30 |
13:50 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Třída: MS4 (rok nástupu 2012)
Termín: úterý 24. 5. 2016 dopoledne
Předseda: Ing. Václav Váňa
Místopředseda: Mgr. Pavla Krbcová
Třídní: Mgr. Svatoslava Závodná
Místnost: 3 - Učebna matematiky
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Miroslav Komínek |
|||||
|
pr. - Technologie |
7:45 |
8:00 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
9:25 |
9:40 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
10:55 |
11:15 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
|
sp. - Anglický jazyk |
13:00 |
13:20 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
Pavel Němeček |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:00 |
8:15 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
9:40 |
9:55 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
11:15 |
11:35 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
|
sp. - Anglický jazyk |
13:20 |
13:40 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
Richard Konečný |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:10 |
8:30 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
9:50 |
10:10 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
11:30 |
11:55 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
|
sp. - Anglický jazyk |
13:40 |
14:05 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
Jan Neumann |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:30 |
8:45 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
10:10 |
10:25 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
11:55 |
12:15 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
|
sp. - Anglický jazyk |
14:05 |
14:25 |
|
Mgr. Iveta Skácelová / Ing. Hana Kadlecová Urbánková / |
Martin Tyráček |
|||||
|
pr. - Technologie |
8:45 |
9:00 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
10:25 |
10:40 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:15 |
12:35 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Ondřej Zapletal |
|||||
|
pr. - Technologie |
9:00 |
9:15 |
|
Ing. Antonín Adamec / Jaroslav Valenta / |
|
pr. - Programování |
10:40 |
10:55 |
|
Jaroslav Valenta / Ing. Antonín Adamec / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:35 |
12:55 |
|
Mgr. Pavla Krbcová / PhDr. Jana Völflová / |
Zpracováno v systému Bakaláři