Vážení žáci, rodiče, zákonní zástupci,

dovolte mi, abych vás jménem vedení školy pozval do prostor Střední školy technické a zemědělské Mohelnice. V krátkém videu vás provedu učebnami a dílnami naší školy. Jednotlivé učebny či dílny si můžete také prohlédnout v 3D prohlídce.

Pojďme se podívat!

Teď si už můžete vybrat pouze vhodný obor – maturitní nebo učební. Informace k jednotlivým oborům, a to včetně videa a učebního plánu, najdete na ZDE. Přihláška ke vzdělávání na SŠ – denní naleznete ZDE.

Chybí vám nějaké informace o oboru či škole?

Nezoufejte, možností, jak je získat, je mnoho.

Jednou z nich jsou online Dny otevřených dveří.

Dny otevřených dveří proběhnou od 10:00 do 12:00 hod. a následně od 15:00 do 18:00 hod.

Jednoduše  stačí kliknout na Vámi vybraný termín a pomocí Vašeho webového prohlížeče se jednoduše připojíte. Své dotazy můžete klást také pomocí chatu, který bude k dispozici po celou dobu konání Dne otevřených dveří. Můžete i využít FACEBOOK. Informace o škole dále získáte:

  • zde na webových stránkách
  • Naši absolventi o nás řekličtěte zde
  • na facebookových stránkách školy – https://www.facebook.com/sstzmoh;
  • na sekretariátě školy: telefon 583 401 911 od 7:00 do 12:00 hod., email: sstzmoh@sstzmoh.cz;
  • v rámci Atlasu školství pro školní rok 2022/2023 – odkaz na Atlas školství;
  • v periodikách, Mohelnické televizi, apod. např. Kraj nabízí stipendia a píše o školství (u nás žáci pobírají krajská stipendia zcela běžně): čtěte zde

Již se těším, že někteří z vás se stanou členy našeho společného školního týmu a spolu se budeme snažit o dosažení nejlepších možných studijních výsledků. Jsme připraveni podat pomocnou ruku všem a připravit žáky maturitních i učebních oborů na jejich absolventské zkoušky. V uvedené dny (8. 12. 2021 a 12. 1. 2022), pokud nebudou opatřeními MZ zrušeny návštěvy škol, se k nám můžete přijít podívat osobně. Škola bude otevřená od 8:00 hod. do 17:00 hod.   Jsme jeden tým! PhDr. Jiří Ženožička ředitel školy