Střední škola technická

a zemědelská Mohelnice

789 85 Mohelnice, 1. máje 2

Kontakty

Střední škola technická
a zemědělská Mohelnice

Sídlo: 789 85 Mohelnice, 1. máje 2
Identifikační číslo: 00851205
Zřizovatel: Olomoucký kraj

Tel.: 583 401 911 – sekretariát
Fax.: 583 401 961
Email: sstzmoh@sstzmoh.cz
Internetové stránky: www.sstzmoh.cz

Dílny elektro:

Tel.: 583 401 953 – sborovna

Dílny strojní:

Tel.: 583 401 950 – vedoucí

Dílny zemědělství:

Tel.: 583 445 271

Domov mládeže:

Tel.: 583 445 271

Školní jídelna:

Tel.: 583 445 271

Tělocvična
(víceúčelové zařízení):

Tel.: 583 430 024

 

Ředitel:
Ženožička Jiří, PhDr.zenozicka.jiri@sstzmoh.czTel.: 583401960
Sekretariát:
Ferbínková Mariesstzmoh@sstzmoh.czTel.: 583401911
Teoretická výuka:
Adamec Antonín, Ing.adamec.antonin@sstzmoh.czTel.: 583401913
Berka Roman, Mgr.
výchovný poradce
berka.roman@sstzmoh.czTel.: 583401969
Hýblová Nenčevová Kristýna, Mgr.hyblova.kristyna@sstzmoh.czTel.: 583401918
Kadlecová Urbánková Hana, Ing.
metodik prevence
urbankova.hana@sstzmoh.czTel.: 583401917
Králová Antónia, Ing.kralova.antonia@sstzmoh.czTel.: 583401913
Krbcová Pavla, Mgr.
koordinátor ŠVP
krbcova.pavla@sstzmoh.czTel.: 583401918
Krbec Martin, Mgr., DiS.
koordinátor a metodik ICT
krbec.martin@sstzmoh.czTel.: 583401968
Skácelová Iveta, Mgr.skacelova.iveta@sstzmoh.czTel.: 583401910
Steidl Petr, Mgr.steidl.petr@sstzmoh.czTel.: 583401967
Šeuer Milan, Ing.seuer.milan@sstzmoh.czTel.: 583401912
Valenta Jaroslavvalenta.jaroslav@sstzmoh.czTel.: 583401965
Vydra Vojtěch, Ing.vydra.vojtech@sstzmoh.czTel.: 583401913
Vymlátil Radek, Mgr.vymlatil.radek@sstzmoh.czTel.: 583401915
Praktická výuka elektro:
Kryl Radomír, Bc.kryl.radomir@sstzmoh.czTel.: 583401955
Neoral Robert, Bc.neoral.robert@sstzmoh.czTel.: 583401953
Zapletal Josefzapletal.josef@sstzmoh.czTel.: 583401953
Praktická výuka strojní:
Darmorisová Lenka, Mgr.darmorisova.lenka@sstzmoh.czTel.: 583401919
Hampl Pavel, Mgr. – dílnahampl.pavel@sstzmoh.czTel.: 583401950
Hampl Pavel, Mgr. – kancelářhampl.pavel@sstzmoh.czTel.: 583401954
Šulák Miroslav, Ing.sulak.miroslav@sstzmoh.czTel.: 583401916
Valenta Jaroslavvalenta.jaroslav@sstmoh.czTel.: 583401958
Praktická výuka zemědělská:
Bača Jaroslavbaca.jaroslav@sstzmoh.czTel.: 583401957
Cinař Bohumírcinar.bohumir@sstzmoh.czMob.: 725499449,
Tel.: 583445271
Koňarik Jankonarik.jan@sstzmoh.czTel.: 583445271
Špunda Jiří, Bc.spunda.jiri@sstzmoh.czMob.: 725499449,
Tel.: 583445271
Ekonomický ůsek:
Divišová Ivanadivisova.ivana@sstzmoh.czTel.: 583401963
Hloušková Mariehlouskova.marie@sstzmoh.czTel.: 583401964
Horálková Evahoralkova.eva@sstzmoh.czTel.: 583401962
Chmelařová Janachmelarova.jana@sstzmoh.czTel.: 583401964
Výdejna:
Komendová Zdeňkakomendova.zdenka@sstzmoh.czTel.: 583401952
Školník:
Šild JaroslavMob: